Подзвоніть нам: 38 /044/ 229 04 40
Печерські пагорби

Печерські пагорби

ПРО ПРОЕКТ

Рішення ландшафту продиктовано архітектурою будинку. Класичний дім, класичні партери, формальний сад. Задача ускладнювалась дуже крутим схилом від будинку до головного в’їзду. Візерунки доріжок та розаріїв, які розроблені для відкритих просторів, в даному випадку розміщені на численних терасах. Естетика від того анітрохи не постраждала, навпаки, захоплююче  відкривати для себе нові фрагменти, спускаючись чи піднімаючись з одного рівня на інший.


Ландшафтний дизайн у Києві — поєднання урбаністичних і природних мотивів

 

Сьогодні ландшафтний дизайн у Києві користується великим попитом серед багатьох людей. Бо завдяки цьому можна створити дивовижної краси садову чи присадибну ділянку, зробити її комфортною та стильною. Якщо Ви також мрієте про реалізацію своєї ідеї, тоді наша компанія LD Group готова допомогти Вам!

 

Ландшафтний дизайн для нашої компанії — це створення багатьох цікавих та якісних проектів. Ми надаємо різні послуги по благоустрою, проектуванню та озеленінню ділянки у Києві. Нам вдається успішно поєднувати різноманітні елементи і застосовувати знання зі сфери архітектури, ботаніки та культури. Архітектурно-ландшафтний дизайн — це мистецтво, яке потребує індивідуального підходу та значного досвіду.

 

Використовування вертикального озеленіння у проекті «Печерські схили»

 

Нашими спеціалістами проводяться різні ландшафтні роботи. Результат Ви можете побачити на прикладі проекту «Печерські схили». На його створення вплинула архітектура спорудження. Класичні елементи у поєднанні з рослинністю являє собою симбіоз оригінального дизайну і науки проектування.

 

«Родзинкою» проекту, безумовно, стало вертикальне озеленіння у Києві. Незважаючи на те, що це надзвичайно трудомісткий та довгостроковий процес, нашій команді вдалося впоратися з поставленим завданням і дуже красиво облагородити ділянку. Спеціалісти використали різноманітні рослини: від дикого винограду та запашної чини до роз та інших квітів.

 

Перш за все, наші дизайнери намагалися створити особливу атмосферу, надаючи звичайним архітектурним спорудженням цікавого вигляду. Так як рослини приживаються на таких конструкціях як стіни, стовпи, арки, у цілому це створює не тільки привабливу картину, але й дозволяє зробити ділянку більш практичною.

 

Якщо Вам потрібен ландшафтний дизайн, то досвідчені спеціалісти студії LD Group створять для Вас райський куточок. Все, про що Ви мріяли, може бути зроблено нами відповідно до Ваших найсміливіших уявлень.

ФОТО ПРОЕКТУ

ld group: ландшафтний дизайн

збільшити →

ld group: ландшафтний дизайн

збільшити →

ld group: ландшафтний дизайн

збільшити →

ld group: ландшафтний дизайн

збільшити →

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ