Напишіть нам ПРО НАС

Зарочінцева Інна
Зарочінцева Інна головний архітектор
Литвинович Марина
Литвинович Марина ландшафтний архітектор
Науменко Оксана
Науменко Оксана ландшафтний архітектор
Печій Ксенія
Печій Ксенія ландшафтний дизайнер
Миколаєнко Олег
Миколаєнко Олег графічний дизайнер
Чабан Олександр
Чабан Олександр керівник виробничого відділу
Дивак Володимир
Дивак Володимир менеджер виробничого відділу

Існує тисяча і одна причина поміняти квартиру на власний будинок. Та всі, хто зробив цей рішучий крок, рано чи пізно постають перед спільною проблемою: мій дім – не лише моя фортеця, а й 3-4 сотки або й гектари невпорядкованої, а часто і занедбаної території. На питання «Що робити?» відповідей небагато. Власне, дві. Можна братися до справи самому, зламати голову в пошуках гармонійного рішення, набити та нажити хвороби опорно-рухового апарату, і все-одно не отримати бажаного результату. А можна пропустити цей етап і одразу віддатися в руки фахівців з ландшафтної архітектури.

Компанія LD Group займається цією одночасно приємною і корисною справою вже 18 років, що, погодьтеся немало в наш неспокійний час. І якщо теоретики визначають ландшафтний дизайн як мистецтво на стику трьох напрямків – архітектури, біології та культури, то ми успішно втілюємо цей принцип у життя. Наші роботи відрізняють витончений смак у поєднанні з практичністю. Ми готові вислухати побажання замовника і внести зустрічні пропозиції.

Якісна ландшафтна архітектура ділянки – це довготривалий внесок у затишне майбутнє. Нашим архітекторам підкорюються різні стилі – від пейзажного до регулярного. Компанія LD Group виконує весь спектр робіт з проектування та благоустрою територій. Насолодитись нашими втіленими  фантазіями можна на сторінці «Проекти». Ласкаво просимо на зустріч із прекрасним.