Подзвоніть нам: 38 /044/ 229 04 40

ПРО НАС

Зарочінцева Інна
Зарочінцева Інна головний архітектор
Литвинович Марина
Литвинович Марина ландшафтний архітектор
Науменко Оксана
Науменко Оксана ландшафтний архітектор
Печій Ксенія
Печій Ксенія ландшафтний дизайнер
Миколаєнко Олег
Миколаєнко Олег графічний дизайнер
Чабан Олександр
Чабан Олександр керівник виробничого відділу
Дивак Володимир
Дивак Володимир менеджер виробничого відділу

Існує тисяча і одна причина поміняти квартиру на власний будинок. Та всі, хто зробив цей рішучий крок, рано чи пізно постають перед спільною проблемою: мій дім – не лише моя фортеця, а й 3-4 сотки або й гектари невпорядкованої, а часто і занедбаної території. На питання «Що робити?» відповідей небагато. Власне, дві. Можна братися до справи самому, зламати голову в пошуках гармонійного рішення, набити та нажити хвороби опорно-рухового апарату, і все-одно не отримати бажаного результату. А можна пропустити цей етап і одразу віддатися в руки фахівців з ландшафтної архітектури.

Компанія LD Group займається цією одночасно приємною і корисною справою вже 18 років, що, погодьтеся немало в наш неспокійний час. І якщо теоретики визначають ландшафтний дизайн як мистецтво на стику трьох напрямків – архітектури, біології та культури, то ми успішно втілюємо цей принцип у життя. Наші роботи відрізняють витончений смак у поєднанні з практичністю. Ми готові вислухати побажання замовника і внести зустрічні пропозиції.

Якісна ландшафтна архітектура ділянки – це довготривалий внесок у затишне майбутнє. Нашим архітекторам підкорюються різні стилі – від пейзажного до регулярного. Компанія LD Group виконує весь спектр робіт з проектування та благоустрою територій. Насолодитись нашими втіленими  фантазіями можна на сторінці «Проекти». Ласкаво просимо на зустріч із прекрасним.